Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest bezwzględnie zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Naruszenie regulaminu będzie skutkowało konsekwencjami prawnymi! Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

piątek, 23 maja 2014

Holidays so beautiful !

Hello ! :**


Co porabiacie w tak piękny, słoneczny dzień ? Słońce mocno grzeje, a ja dzisiaj zaczynam swoje wakacje! Tak, właśnie dzisiaj miałam ostatni dzień matur- ustne zaliczone, jeszcze tylko czekać na wyniki z pisemnych :)

Wrzucam Wam zdjęcie truskawek aby narobić apetytu na te wakacyjne owoce wszystkim, którzy jeszcze tych wakacji nie mają! <3Prawda, że wyglądają pysznie ? <33 Mniam, mniam!


Jednak, nie tylko truskawki są ważne w okresie upałów. Pamiętajcie także o zwierzętach! Podawajcie im wodę, nie zostawiajcie w dusznych pomieszczeniach ani samochodach! Im też jest bardzo gorąco! Moja kocia tak się chłodzi:Udanych wakacji! 

Holidays so beautiful !4 komentarze :

  1. Trzymam kciuki za wyniki matur pisemnych! I zazdroszczę wakacji ;) Ja jeszcze muszę pomęczyć się z ostatnim semestrem studiów ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie matura żadna na same piątki ;) truskawki jaka mam ochote a nie moge bo karmie Synka ;(

    OdpowiedzUsuń
  3. no u mnie też wakacje :) ahh te matury

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, który jest dla mnie największą motywacją do dalszego pisania.
Proszę o zachowanie kultury osobistej i łagodności języka. Proszę nie spamować.
DZIĘKUJĘ ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Gadgets