Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest bezwzględnie zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Naruszenie regulaminu będzie skutkowało konsekwencjami prawnymi! Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

sobota, 10 sierpnia 2013

Opalanie na buraka, czyli pokaz mojej totalnej głupoty :(

Cześć
Lato w pełni więc i słońce niemiłosiernie grzeje.
Od dawna planowałam wybrać się z koleżankami gdzieś nad wodę żeby się ochłodzić, trochę poleniuchować. Zbierałyśmy się jakiś miesiąc, bo za każdym razem coś psuło nam plany, aż w końcu umówiłyśmy się, że jedziemy w środę. W związku z tym, że wybrałyśmy Supraśl musiałyśmy wyjechać wcześniej gdyż czekała nas godzinna podróż autobusem.

Sauna, człowiek na człowieku, nie ma czym oddychać, klima nie włączona, okna lekko uchylone i tak przez godzinę. Wytrzymałyśmy! Ok 10 wysiadłyśmy na końcowym, po szybkich zakupach poszłyśmy od razu na plażę. Zazwyczaj się nie opalam, nudzi mnie leżenie na plaży i nic nie robienie. Tym razem było inaczej :)
Po krótkim pływaniu postanowiłyśmy się opalać.

Wykazałam niezwykłą mądrość i zamiast kremu z filtrem wzięłam oliwkę. Cała wysmarowana leżałam na słońcu. Byłam w pełni przekonana, że na pewno się nie opalę, bo zazwyczaj tak właśnie było, aczkolwiek nie ukrywam, że miałam jakąś tam nadzieję.

                                                    A że nadzieja matką głupich oto efekty:

 Przepraszam za jakość, ale posłużyłam się kamerką gdyż jeszcze przez jakieś 2 tygodnie nie będę miała aparatu :(

Nie chcę nikogo zrazić czy coś w tym rodzaju, ale na prawdę ostrzegam przed słońcem, które potrafi być bardzo zdradliwe ;/ To co widać na zdjęciu to jest tylko część, ręce, dekolt i nogi wyglądają tak samo : < Twarz jest czerwona jak pomidor, w dodatku strasznie piecze.
Ból jest niesamowity, od rana robię zimne okłady i smaruj się kremem Babydream Wund- und Schutzcreme, mam nadzieję że skóra nie będzie za mocno schodzić :(

Pozdrawiam  RedHairControl


3 komentarze :

 1. Z jednej strony współczuję, z drugiej trochę zazdroszczę. Ja się tak w życiu nie opaliłam nawet na oliwkę xD Moja skóra kompletnie nie przyjmuje żadnego cieplejszego pigmentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz wyglądam jakbym miała łuszczycę :(
  A solarium ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętaj żeby się dobrze nawilżać :) pozdrawiam

  http://monika-agness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, który jest dla mnie największą motywacją do dalszego pisania.
Proszę o zachowanie kultury osobistej i łagodności języka. Proszę nie spamować.
DZIĘKUJĘ ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Gadgets