Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest bezwzględnie zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Naruszenie regulaminu będzie skutkowało konsekwencjami prawnymi! Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

czwartek, 8 sierpnia 2013

The Versatile Blogger- 7 faktów o mnie

Zapraszam!

 1. Jestem naturalną blondynką, na rudo farbuję się od ok 2 lat.
 2. Kocham małe zwierzątka w szczególności kotki i chomiki, nie lubię za to małych dzieci. Swoją przyszłość widzę raczej wśród zwierząt niż dzieci... Co jest trochę dziwne, bo pracuję jako animatorka dziecięca.
 3. Panicznie boję się pająków i wszystkiego co ma więcej niż 2 nogi i nie jest ssakiem. Mój T. kilka razy próbował mnie "przekonać" do nich, siłą mnie zaciągając gdzieś gdzie akurat siedział pająk. Skończyło się histerią i łzami w oczach.
 4. Jestem dosyć zadziorną osobą, jeżeli coś mi nie pasuje mówię prosto z mostu nie przewidując konsekwencji. Często się tez obrażam :< ale nad tym nie panuję, charakterek mam po babci :)
 5. Średnio raz w roku ląduję w szpitalu, jeżeli nie ze skierowania to ze złamaniem, lub z wypadku komunikacyjnego.
 6. Bardzo szybko zmienia się mój stan emocjonalny. Od śmiechu do łez jest bardzo niewielka granica, co często się ujawnia.
 7. Jestem głodna co (równo) 2 godziny, jednak nie jest to głód nie do wytrzymania, wystarczy, że zjem małą kanapeczkę i jestem syta! :)
Jako że nie  mam 7 osób w obserwowanych to nie mogę ich nominować, więc zapraszam wszystkich, którzy do tej pory są  :)


Pozdrawiam  RedHairControl

2 komentarze :

 1. hahahha a nie mierze czasu co ile jestem głodna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podobnie : 1 - zgadza się, uwielbiam kotki :D 4 - często się obrażam, ale nie na długo ; 6 - również się zgadza :D heheh

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, który jest dla mnie największą motywacją do dalszego pisania.
Proszę o zachowanie kultury osobistej i łagodności języka. Proszę nie spamować.
DZIĘKUJĘ ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Gadgets