Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest bezwzględnie zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Naruszenie regulaminu będzie skutkowało konsekwencjami prawnymi! Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

sobota, 25 stycznia 2014

Niezwykła gładkość i kaszmirowa miękkość- recenzja bazy pod makijaż Ingrid

"Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery"
Tak właśnie opisuje nam ten produkt Wizaż. Bazę kupiła moja siostra skuszona ceną, zapłaciła 12zł / 30ml.
Na co dzień nie potrzebuję używać takich produktów, bo nie używam aż tyle podkładu (maluję się tylko w strefie T, policzki zostawiam nie tknięte), ale wiadomo są sytuację kiedy chcemy aby nasz makijaż trzymał się dłużej :)

Rzeczywiście po nałożeniu bazy, skóra się aż tak nie świeci, jest wygładzona, nie wiem czy spłyca zmarszczki, bo ich nie mam :) Baza bardzo fajnie utrzymuje makijaż na imprezach, testowałam ją w czasie Sylwestra i studniówki i nie miałam żadnych zarzutów co do makijażu :)

Cena niska więc nie mam nic do zarzucenia. Ogólna moja ocena to 4,5/5


Dorzucam zdjęcia kłosa, którego w końcu nauczyłam się robić na swoich włosach, bez niczyjej pomocy ! W prawdzie wygląda jak mysi ogon, ale i tak się z niego cieszę!


Pozdrawiam  RedHairControl

2 komentarze :

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, który jest dla mnie największą motywacją do dalszego pisania.
Proszę o zachowanie kultury osobistej i łagodności języka. Proszę nie spamować.
DZIĘKUJĘ ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Gadgets