Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest bezwzględnie zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Naruszenie regulaminu będzie skutkowało konsekwencjami prawnymi! Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

czwartek, 26 czerwca 2014

Love Me Green- peeling do ciała!

Cześć !

Co tam, jak tam ? Ja ostatnio jestem super rozleniwiona (jak cały rok...), pogoda kiepska i nie ma słoneczka więc człowiek chodzi jak zombie.
Baardzo lubię peeling-ować ciało, tzn lubię efekt jaki jest po peelingu. Sam proces peeling-owania jest dla mnie strasznie czasochłonny i czasami po prostu nie chce mi się go wykonywać.

Najczęściej używam kawowego i cukrowego- sprawdzają się u mnie najlepiej i są w 100% naturalne.
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją peelingu od Love Me Green.
Opakowanie 
Niski słoiczek zabezpieczony folią (niezbędna jest)

Pojemność i cena:
200 ml, cena to (na stronie LMG) 79 zł (!)

Zapach:
Bardzo intensywny, pomarańczowy zapach, utrzymujący się na skórze. Aromat pomarańczy nie jest moim ulubionym i minusem jest to, że zapach miesza się z balsamem do ciała...

Moja opinia:
Peeling jest bardzo delikatny, ale jednocześnie bardzo dobrze usuwa stary, martwy naskórek. Produkt ma wyczuwalne pod palcami olejki, które fajnie nawilżają skórę, co prawda nie tak dobrze żeby zaprzestać balsamowania, ale nawilżenie i tak jest duże.
Pojemność jest całkiem duża, chociaż ja stosowałam produkt jedynie na nogi, pewnie gdybym nakładała go na całe ciało starczyłby mi na 4-5 użyć.
Ma zbyt intensywny zapach, kojarzący mi się ze świętami Bożego Narodzenia- pomarańcze.
Opakowanie niestety nie jest dobre, nie wiem czy każda z dziewczyn które używały peelingu może to potwierdzić, ale w moim folia, która miała zabezpieczać produkt przed przeciekaniem była cała w olejkach... Więc to świadczy o przeciekaniu słoiczka.

Produkt jest przyjemny i dobrze działa dlatego oceniam go na:
Odbieram jedną gwiazdkę za przeciekanie słoiczka i cenę, która jak dla mnie jest zdecydowanie za wysoka. Cieszę się, że mogłam przetestować peeling, ale moja kieszeń niestety nie pozwala na ponowne kupno tego produktu. Muszę się zadowolić peelingiem własnej roboty, który oprócz zapachu pomarańczy daje ten sam efekt co produkt Love Me Green :)

Znacie ten peeling ? Co o nim sądzicie ?

LINKI:
 http://love-me-green.pl/
https://www.facebook.com/lovemegreen

7 komentarzy :

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, który jest dla mnie największą motywacją do dalszego pisania.
Proszę o zachowanie kultury osobistej i łagodności języka. Proszę nie spamować.
DZIĘKUJĘ ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Gadgets